Pul Koleksiyonu

Pul Koleksiyonu Alım ve Satım Grubu

Merhaba değerli okuyucularımız. Çok sayıda kişi pul koleksiyonlarının değerini öğrenmek ve satmak istiyor. Tabi bunun yanında bu tarz bir koleksiyon sahibi olmak isteyen kişilerde mevcut. Bu anlamda sitemiz üzerinden çok fazla talep almaktayız. Sizin bu taleplerinizi karşılamak, koleksiyonunuzun yaklaşık değerini tespit etmek ve alım ile satım işlemlerinde yardımcı olmak amacı ile Facebook üzerinden grubumuz mevcuttur. Bu grup sayesinde bu işlemleri yapabilirsiniz.

İlan Grubu

Koleksiyon Sayfası

Yukarıda verdiğimiz adreslerden grubumuza ve sayfamıza ulaşabilirsiniz. Tabi ki grup veya sayfada işlem yaparken dikkatli olmanızı öneririz. Yaklaşık olarak değer verenler olacaktır. Bu işin uzmanları da grubumuzda olduğundan pul koleksiyonunuzun yaklaşık değerini tespit etmek kolaydır. Fakat alım-satım işlemlerini yüz yüze yapmanızı öneririz. Yüz yüze koleksiyonu görerek alım-satım işlemlerini gerçekleştirmeniz saha sağlıklı ve güvenli olacaktır. Bu konuda hepinizin bilinçli olduğunu biliyoruz fakat tekrar hatırlatmak istedik.

Bir pul koleksiyonunun değerini belirlerken koleksiyonun büyüklüğü, içerisinde yer alan pulların nadirliği, kondisyonu, tarihi gibi çeşitli özelliklere bakılmakta ve tüm bunlar bir araya toplanarak bir değer belirlenmektedir. Bunun için çeşitli rakamlar çıkması doğaldır.

2 Yorum

  1. selamlar,
    amca dan miras kalmış ,elimizde özenle hazırlanmış 5 çiltlik pul kolleksiyonumuz var.isterseniz fotoraflarını size gönderebilirim.değerlendirilmesi için yardımlarınızı talep ediyorum.bilgi dönersiniz sevinirim.iyi çalışmalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu