Kelebek ve Böcek Koleksiyonu

61

Yabancı bir sitede gezerken gördüğüm süper bir koleksiyonu sizlerle paylaşmak istedim…

Elinizdeki böcekler ve kelebekler ile ilgilenmekteyiz. Bunun için Facebook grubumuzdan faydalanabilir, buradan fotoğraflarını atabilirsiniz.

Facebook Grubu: Koleksiyon ve Antika İlanları

61 YORUMLAR

 1. bana acil bir tane kurutulmuş kelebek(ölü kelebek) lazım nerden bulababilirim..yardımcı olursanız cok sevirim..cok acil lazım ve cok ama cok önemli..teşekkürler..

 2. bende eşi görülmemiş bir kelebek var büyüklügü en az tahminimce 30 cm civarı kurutup cam bir kapta saklıyorum ilgilenenler bana not bırakabilir

 3. Merhaba ,

  Kurutulmuş kelebek almak istıyroum acıkcası hedıye olacak ama nerden nasıl bulabilirim hiç bilmiyourm 🙂 yardımcı olursanız cok sevınırım 🙂

 4. YURT DIŞINDAN GETİRİLİP ÖZENLE ÇERÇEVELENMİŞ PERU BREZİLYA MALEZYA KOLOMBİYA MEKSİKA SUMATRU AVRUPA KELEBEKLERİ KOLEKSİYONU

  50*40 ÖLÇÜLERİNDE

 5. Bende kurutulmuş çerçeveli kelebekler var. Satmak istiyorum. Alıcı bulmak mümkün müdür acaba? İstanbul Beykoz’da çerçevede 12 adet kelebek var. İsimleriyle birlikte, her biri ayrı çeşit. İlgilenen olursa ulaşabilir.

 6. Bende kurutulmuş kelebekler var. İsteyen olursa satabilirim. Boylu poslu on numara kelebekler, kaçırmamanızı tavsiye ederim. Ayrıca nesli tükenmiş kelebekler var. Ulaşmak isteyenler ulaşabilirler.

  • Merhaba, bombus arıları tüylü olur, kuruduğunda hareket ettirirseniz dökülür. Kapaklı bir şeffaf organizer kutuda pamuk üzerinde saklayabilirsiniz. Pamuk altına tane naftalin koyun, bu çürümeyi ve kokmasını önler. Ben hobi olarak böcekler, sürüngenler ve deniz canlıları topluyorum. Şuan 100 çeşidim var. İlkokul öğrencilerine sergiliyorum. Youtube’da Osman Eş kanalımda örnekleri var. Teşekkürler.

 7. ARKADAŞLAR BANA 30 LU VE ÜSTÜ ÇERÇEVELENMİŞ KURUTULMUŞ KELEBEK TABLOSU LAZIM ÇOK ACİL YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM.

 8. Selam, bende kurutulmuş böcek var. Uzunluğu 7 cm civarında, devasa birşey. Koleksiyoncular için ideal. Satılıktır, isteyen mesaj atabilir.

  • Merhaba, amatör olarak hobi olarak ilgilendiğim bir koleksiyonum var. Yaklaşık şu an 100 çeşidim var. Böcekler, sürüngenler, deniz canlıları… Bunları plastik organizer şeffaf vida kutularında, ayrı gözlerde içlerine pamuk yerleştirerek saklıyorum. Pamuk altlarına tane tane naftalin koyuyorum, bu kötü kokmasını ve tekrar çürümesini engelliyor. Youtube kanalımda Osman Eş isminde koleksiyon videom var, göz atın. Teşekkürler.

 9. 10 santimlik İstanbul’da bulduğum 6 antenli geyik böceğini teslim edecek kimseyi bulamadım. Hatay’ın Amanos dağında bulunan ve değerli olan bu böcek için Orman ve Tarım Müdürlüğünü aradım. Bilgileri bile yok böcekten. Hatay MKÜ’de profesörlere ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım. Dünya’da tek bizde olan bu böceği yüksek fiyatlara satıyorlar. Ben teslim etmeye çalıştım millet bilgisiz. 3 gün tuttuğum akbez 6 antenli geyik böceğini ölmesin diye bugün doğaya saldım.

 10. Elimde şuan gergedan böceği var. İsteyen “Koleksiyon ve Antika İlanları” Facebook grubu üzerinden ulaşsın. Fotoğraflarda mevcut gönderilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here